W środę 24 października br. dziewczęta urodzone w 2003 roku, które są mieszkankami gminy Brwinów, przyjmą trzecią dawkę szczepionki przeciwko HPV.

6 grudnia 2018 r. odbyło się podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego przedszkola w Żółwinie. Inwestycja ma być gotowa na jesieni 2019 r.

Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na sprzedaż działki położonej w Kaniach przy ul. Szkolnej. Cena wywoławcza wynosi 950 tys. zł. 

Od kiedy spółka PGE Dystrybucja S.A. zażądała od gminy Brwinów nowych zasad ustanawiania służebności przesyłu, pojawił się problem z przyłączaniem nowych budynków do sieci elektroenergetycznej. Dotyczy on nieruchomości położonych przy drogach wewnętrznych będących własnością gminy.

13 i 19 grudnia będą wykonywane badania mammograficzne. Mammobus zaparkuje przy ul. Moniuszki w Brwinowie.

Do Urzędu Gminy Brwinów trafiają sygnały o osobach, które chodzą po domach podając się za monterów, chcące wejść do domu i zobaczyć piec. Wszelkie podejrzane przypadki należy zgłaszać na policję.

Od 1 grudnia 2018 r. do 31 marca 2019 r. można zgłaszać się na bezpłatne szkolenia realizowane przez gminę Brwinów w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” .

Od 1 grudnia 2018 r. zmieni się rozkład jazdy autobusów na linii B1 i linii B3. Został dodany przystanek Brwinów Sochaczewska Osiedle.

Rozkłady jazdy linii B1 i B3 [pdf]