język migowy

OKRĘG NR 4 - KANIE, PARZNIEW ORAZ PÓŁNOCNA CZĘŚĆ GMINY

Opublikowano:
ADAM ADAMCZYK

ADAM ADAMCZYK zam. Koszajec – KWW A. Adamczyka „Halo, Mieszkańcy”

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii, Komisji Kultury, Oświaty i Sportu oraz Komisji Spraw Społecznych.

Dyżur:


"Ukończyłem administrację w Wyższej Szkole Administracyjno-Społecznej w Warszawie, a także makrokierunek Samorząd Terytorialny i Polityka Regionalna na Uniwersytecie Warszawskim. Przez 11 lat pracowałem w Urzędzie Gminy Brwinów, gdzie m.in. brałem udział w zespole realizującym projekt „Czyste życie”. Inwestycjami zajmowałem się również w innych jednostkach samorządu terytorialnego. W Narodowym Instytucie Dziedzictwa byłem członkiem zespołu realizującego największy w Polsce projekt digitalizacyjny. Jestem radnym Rady Miejskiej w Brwinowie od 2018 r. Od blisko 10 lat jestem członkiem OSP w Mosznie, a od 4 lat jej naczelnikiem (i jednocześnie wiceprezesem zarządu). Przez kilka lat trenowałem sporty walki. Moja rodzina to wspaniała żona Anna i cudowna córeczka Marianka.".

HANNA JANKOWSKA

HANNA JANKOWSKA zam. Parzniew – KWW Arkadiusza Kosińskiego „Dobro Wspólne”

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, członek Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii oraz Komisji Kultury, Oświaty i Sportu.

Dyżur: III wtorek miesiąca 18:00-19:00 w Urzędzie Gminy Brwinów


"Od ponad 12 lat mieszkam na osiedlu Twój Parzniew - Miasto Ogród II. Jestem adwokatem, chociaż obecnie pełnię funkcję inspektora nadzoru i inspektora ochrony danych osobowych dystrybutora funduszy inwestycyjnych.

Prywatnie, jako mama 7-letniej Zosi i 5-letniego Roberta, jestem żywo zainteresowana rozwiązywaniem problemów oświaty i edukacji, młodych rodziców i dorastających nastolatków.".

KAROLINA KRUPA

KAROLINA KRUPA zam. Brwinów – KKW Koalicja Obywatelska

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii oraz Komisji Kultury, Oświaty i Sportu.

Dyżur: ostatni wtorek miesiąca 18:00-19:00 w Urzędzie Gminy Brwinów


"Jestem absolwentką wydziału Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W gminie Brwinów mieszkam ponad 15 lat, tu znalazłam swoje miejsce na ziemi, gdzie wraz z mężem wychowujemy dwóch synów.

Na co dzień, od ośmiu lat, pracuję w warszawskiej korporacji z sektora finansowo-motoryzacyjnego. Jestem odpowiedzialna za negocjacje i implementację kontraktów dla klientów lokalnych i międzynarodowych. Mam bogate doświadczenie w realizacji strategii rozwoju organizacji, budowaniu i zarządzaniu długofalowymi relacjami biznesowymi, zarządzaniu zespołem. Praca w korporacji finansowej niesie za sobą szereg umiejętności i doświadczeń, które można wykorzystać w pracy na rzecz społeczności lokalnej.".

GRZEGORZ MIESZAŁA

GRZEGORZ MIESZAŁA zam. Kanie – KWW Arkadiusza Kosińskiego „Dobro Wspólne”

Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz członek Komisji Rewizyjnej.

Dyżur: I poniedziałek miesiąca 18:00-19:00 w Świetlicy w Kaniach, ul. Piłsudskiego 55


Absolwent Wydziału Mechatroniki i Lotnictwa Wojskowej Akademii Technicznej. Od ponad 25 lat związany z lokalną społecznością Kań. Przedsiębiorca, w latach 2010–2014 radny Rady Miejskiej w Brwinowie.

"Obecnie, po uzyskaniu licencji pilota śmigłowca, szkolę się do licencji zawodowej, uprawniającej do pracy w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, co od lat jest moim marzeniem.".

ROMAN WACHNIK

ROMAN WACHNIK zam. Domaniew – KW Prawo i Sprawiedliwość

Członek Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii, Komisji Kultury, Oświaty i Sportu oraz Komisji Spraw Społecznych.

Dyżur: II poniedziałek miesiąca 15:30-16:30 w Urzędzie Gminy Brwinów


Żonaty, z wykształcenia elektronik. Obecnie wykonywany zawód to elektryk pomiarowiec. Jest członkiem stowarzyszenia „W Cieniu Budowy Autostrady A2” oraz członkiem Rady Sołeckiej Sołectwa Domaniew. Pasjonat lotnictwa i modelarstwa.

O Brwinowie

25 095+
Liczba mieszkańców
40
Zabytków w Brwinowie
6916
Powierzchnia w ha
+60%
Miejsc pracy