język migowy

OKRĘG NR 3 - OTRĘBUSY, OWCZARNIA, TERENIA, ŻÓŁWIN

Opublikowano:
MARTA BARTOS

MARTA BARTOS zam. Otrębusy – KWW Arkadiusza Kosińskiego „Dobro Wspólne”

Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty i Sportu, członek Komisji Rewizyjnej, Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii oraz Komisji Spraw Sportowych.

Dyżur: III poniedziałek miesiąca 17:30-18:30 w Urzędzie Gminy Brwinów


Od urodzenia mieszkanka Otrębus. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie.

Obecnie współwłaścicielka firmy Kolorowe Baloniki, która jest dystrybutorem zabawek i artykułów piśmienniczych, oraz Stacji Lody w Otrębusach. Mama dwóch córek. Jej pasja to bieganie. Radna Rady Miejskiej w Brwinowie od 2018 r.

ANNA KÜHN

ANNA KÜHN zam. Otrębusy – KW Prawo i Sprawiedliwość

Członek Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii, Kultury, Oświaty i Sportu oraz Komisji Spraw Społecznych.

Dyżur: III czwartek miesiąca 18:00-19:00 w Urzędzie Gminy Brwinów


"Od 45 lat jestem mieszkanką Otrębus, do których przeniosłam się z warszawskiego Mokotowa. W Otrębusach wychowałam syna i córkę. Z Otrębusami związałam całe swoje życie.

Pracowałam m.in. w Bibliotece w Otrębusach, w Ośrodku dla Uchodźców w Dębaku, a także jako nauczyciel j. francuskiego w podkowiańskim LO nr 60. Obecnie, a już jest to czwarta kadencja, pracuję w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Małgorzaty Gosiewskiej. Od 2007 r. jestem członkiem Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Pełniłam również funkcję Przewodniczącej Komitetu Polska – Czeczenia.".

MARTA OBARA-MICHLEWSKA

MARTA OBARA-MICHLEWSKA zam. Żółwin – KKW Koalicja Obywatelska

Członek Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii oraz Komisji Kultury, Oświaty i Sportu.

Dyżur: II wtorek miesiąca 18:00-19:00 w Świetlicy w Żółwinie, ul. Nadarzyńska 25


Ukończyła Międzywydziałowe Studium Biotechnologii w SGGW. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk, gdzie pracuje na stanowisku adiunkta, prowadząc badania nad chorobami ośrodkowego układu nerwowego. Jest członkinią Rady Naukowej Instytutu. W ramach popularyzacji nauki działa jako członkini, a do niedawna przewodnicząca, Okręgowego Komitetu Olimpiady Biologicznej w Warszawie.

"W działania na rzecz Mieszkańców angażowałam się jako członkini Stowarzyszenia Przyjaciół Żółwina i Tereni oraz Rady Sołeckiej Żółwina. Obecnie włączam się w działania Koła Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach”, które integruje mieszkańców i prowadzi inicjatywy prospołeczne.".

SŁAWOMIR RAKOWIECKI

SŁAWOMIR RAKOWIECKI zam. Owczarnia – KWW Arkadiusza Kosińskiego „Dobro Wspólne”

Przewodniczący Rady Miejskiej w Brwinowie


Posiada wykształcenie wyższe techniczne, ukończył studia na Politechnice Warszawskiej oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie. Od wielu lat radny i przewodniczący Rady Miejskiej w Brwinowie. Żonaty, dwóch dorosłych synów. Hobby – aktywne spędzanie czasu z rodziną: tenis, siatkówka i jazda na rowerze.

KAMIL WÓJCIK

KAMIL WÓJCIK zam. Otrębusy – KKW Koalicja Obywatelska

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Inwestycji, Rolnictwa i Ekologii oraz Komisji Kultury, Oświaty i Sportu.

Dyżur:


Inżynier energetyki, absolwent Politechniki Warszawskiej. Doświadczony menadżer i pedagog. Od 1999 r. związany z działalnością w obszarze IT. Autor i współtwórca elektronicznych systemów badania opinii publicznej, systemów podejmowania decyzji za pośrednictwem Internetu. Twórca spółek działających w obszarach nowoczesnych technologii, w tym cyfrowych i energetyki.

Zaangażowany społecznie od 2006 r. Pomysłodawca i założyciel Stowarzyszenia Wspierania Techniki Polskiej. Od 2016 r. wiceprezes Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej odpowiedzialny za nowoczesne technologie. Nagrodzony wielokrotnie za działalność społeczną.

O Brwinowie

25 095+
Liczba mieszkańców
40
Zabytków w Brwinowie
6916
Powierzchnia w ha
+60%
Miejsc pracy