język migowy

Godło „Teraz Polska”

Opublikowano:

Gmina Brwinów została Laureatem XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska”. Przyznane Godło potwierdza, że gmina jest jedną z najlepszych w Polsce pod względem gospodarności oraz atrakcyjności dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Rokrocznie wyłania najlepsze produkty, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne i gminy. W XXVII edycji Konkursu Kapituła nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów, 9 usług, 3 innowacje oraz 3 gminy. Samorządy mogą brać udział w konkursie od 2007 r.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Gali „Teraz Polska” 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.
– To właśnie codzienna praca nas wszystkich, wspólne działania i przedsięwzięcia, żmudne odmienianie wizerunku Naszej Gminy i kilkuletnie przygotowania pozwoliły nam na złożenie aplikacji w tegorocznej edycji najbardziej prestiżowej polskiej nagrody: Godła Promocyjnego „Teraz Polska". Są gminy, które kilkukrotnie aplikowały w tym konkursie, a jednak nagrody nie otrzymały. Nam się udało za pierwszym razem. (…)  – podkreślił burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Gmina Brwinów otrzymała tytuł w 2017 r., a w 2018 r. – po ponownej weryfikacji – przedłużenie możliwości posługiwania się Godłem „Teraz Polska”.

O Brwinowie

25 095+
Liczba mieszkańców
40
Zabytków w Brwinowie
6916
Powierzchnia w ha
+60%
Miejsc pracy