Diagnoza problemów społecznych na terenie gminy Brwinów – ankieta internetowa

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej, internetowej ankiety. Jej celem jest zdiagnozowanie problemów, z którymi mierzą się mieszkańcy gminy Brwinów.

Prosimy o jej wypełnienie do końca sierpnia br.

Gmina Brwinów prowadzi „Diagnozę problemów społecznych na terenie Gminy Brwinów”. W związku z tym prosimy o uzupełnienie prostej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.

Poprzez przygotowany specjalny link wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Zajmie to kilka minut. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na pytania, a następnie kliknąć „wyślij”.

Badanie na zlecenie gminy Brwinów realizuje SBC Szkolenia Badania Consulting.
Link do badania: brwinow-mieszkancy.webankieta.pl