Stowarzyszenie Koty Prezesowej oraz Fundacja Kraina Oza złożyły oferty na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 28 stycznia 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Do połowy lutego w dworku Zagroda w Brwinowie oglądać można wystawę „Zamaskowani”, na którą składa się 15 fotografii wykonanych w czasie pandemii przez Tomasza Truszkowskiego.

W Urzędzie Gminy Brwinów już kolejny rok z rzędu można składać wnioski o dotacje na zmianę sposobu ogrzewania. Piece węglowe mogą zostać zastąpione bardziej ekologicznym piecem gazowym, elektrycznym lub opalanym pelletem.

Na zaproszenie burmistrza Arkadiusza Kosińskiego walne zgromadzenie Unii Miasteczek Polskich odbyło się 17 stycznia 2022 r. w Otrębusach. 

Chorągiew Stołeczna ZHP złożyła ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 25 stycznia 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej…

Gmina Brwinów otrzymała prawie 2,8 mln zł dotacji z budżetu województwa mazowieckiego. Umowa została podpisana 3 stycznia 2022 r.

Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Szansa” złożyło ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 25 stycznia 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej...

Odbiór drzewka będzie odbywał się wraz z wywozem odpadów gabarytowych, należy jednak odpowiednio wcześniej zgłosić wystawienie choinki.