Jurek Ohme i Marysia Mierzejewska – reprezentanci KS Tennis Life Brwinów znakomicie radzą sobie w zawodach z cyklu Tenis10.
Trenerzy KS Tennis Life dbają o rozwój młodych talentów. Ich kolejne relacje przynoszą informacje o kolejnych sukcesach:

Niespełna dziewięcioletni Jurek Ohme odniósł swoje trzecie z rzędu zwycięstwo turniejowe!  W zakończonych w ubiegłą niedzielę  zawodach z cyklu Tenis10 (poziom zielony, roczniki 2002), które zostały rozegrane na kortach Klubu Tenisowego "Radość 90" w Warszawie znowu był poza zasięgiem rywali.  Podopieczny trener Jarosława Gogacza   jest niepokonany na warszawskich kortach od grudnia ubiegłego roku kiedy wygrał na  "Warszawiance" turniej Tenis10 -poziom pomarańczowy.  Dwa tygodnie temu nasz utalentowany ”Krasnal” zwyciężył w turnieju Tenis10 na kortach Klubu Tenisowego „Orzeł” w Warszawie.
        Świetną formę sprzed tygodnia, trzecie miejsce w turnieju na "Orle", potwierdziła też Marysia Mierzejewska. Nasza zawodniczka dotarła do 1/2 finału kategorii dziewcząt, w którym musiała niestety skreczować z powodu kontuzji dłoni. Uraz okazał się niegroźny i nasza tenisistka zagra z pewnością w kolejnym turnieju na kortach w Radomiu.