W czerwcu tego roku, drużyna Młodzików Brwinowskiego Klubu Sportowego awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej dla rocznika 2000 w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej, czyli Warszawskiej Ligi Młodzików. Do nowego sezonu chłopcy przygotowywali się na obozie sportowo-wypoczynkowym w Zakopanem.W programie tygodniowego wyjazdu były m.in. treningi piłkarskie, wycieczki górskie, atrakcje wodne w Bukowinie Tatrzańskiej, zwiedzanie skoczni oraz wycieczka rowerowa w Dolinie Chochołowskiej. Rozegrane dwa mecze kontrolne były doskonałą okazją do sprawdzenia formy zawodników.

Trener Marcin Parzuchowski relacjonuje: Pierwszy mecz zagraliśmy z zespołem uznawanym za jeden z najlepszych w naszym kraju w roczniku 2000 - Sandecją Nowy Sącz. Chociaż na kilka minut przed końcem, to my prowadziliśmy 2:1, w rezultacie Sandecja wygrała 4:2. Trzeba przyznać, że zasłużenie. My jednak ponownie udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie rywalizować, ba, może nawet przy odrobinie szczęścia wygrać, z najlepszymi w kraju. Jedno jest pewne. Bardzo dobry rywal był zaplanowany właśnie po to, żebyśmy zobaczyli, jakie błędy nam się przytrafiają. W drugim meczu kontrolnym zmierzyliśmy się z drużyną, która tak jak my przebywała na obozie w Zakopanem, czyli Bronią Radom. Przeciwnicy również wymagający, choćby dlatego, że w ich szeregach występują Kadrowicze Mazowsza. Ale przecież i w naszej drużynie nie brakuje reprezentantów regionu. W tej konfrontacji to my okazaliśmy się lepsi. Wygraliśmy 3:1 po bardzo dobrej grze. Cały zespół potrafił przeciwstawić się rywalowi, to cieszy szczególnie. Tym bardziej, że nasi zawodnicy "mieli w nogach" przetrenowane i przespacerowane naprawdę dużo kilometrów. Zwycięstwo na koniec wyjazdu, z dobrym rywalem jeszcze bardziej podbudowało chłopaków. Cenne doświadczenia zebrane podczas wyjazdu, a także same treningi, wycieczki górskie, wspólne wyjścia, imprezy na pewno zaprocentują w lidze. Każdy taki wyjazd jednoczy zespół, a to bardzo ważne. Tym bardziej, że od września, dzięki awansowi, drużyna młodzików Naprzodu Brwinów będzie rywalizowała z najlepszymi drużynami. Chłopcy już wielokrotnie udowadniali, że nie przypadkowo należą do tej czołówki. Wszyscy wierzymy, że i tym razem, zaprezentują się świetnie.

Zapraszamy na treningi wszystkich chłopców z rocznika 2000 i 2001, którzy chcieliby zagrać w drużynie BKS Naprzód, dwukrotnych z rzędu półfinalistów Mistrzostw Warszawy. Zapraszamy na treningi, również Zawodników z innych gmin i miast: W naszej drużynie dla nikogo nie ma zamkniętej drogi.


Więcej szczegółów i kontakt znaleźć można na stronie Młodzików Naprzodu:
www.brwinow.futbolowo.pl
Do zobaczenia na treningach:)

SAM0026-800
SAM0016-800
SAM0107-800
SAM0124-800
SAM0135-800
SAM0149-800
SAM0161-800
SAM0171-800
SAM0176-800
SAM0180-800