W poniedziałek 10 września 2012 r. dzięki uprzejmości Fundacji Aviva, dzieci z gminnych świetlic socjoterapeutycznych miały zaszczyt powitać paraolimpijczyków, którzy wracali do Polski z Igrzysk w Londynie.


Dzieci były bardzo podekscytowane spotkaniem ze sportowcami, gdyż taka szansa nie zdarza się co dzień. Spotkanie odbyło się na lotnisku Okęcie, a wszyscy oczekujący z biciem serca wypatrywali  sportowców. Razem z dziećmi byli też kibice, członkowie rodzin, przedstawiciele Fundacji Aviva, dziennikarze.
Każde z dzieci dostało słoneczniki, którymi witały wszystkich sportowców po kolei. Gratulacjom  i owacjom nie było końca. Uśmiechnięci i zadowoleni ze spotkania byli nie tylko kibice, ale też sportowcy, którzy nie spodziewali się takiego powitania. U wielu osób można było zauważyć łzy i wzruszenie na twarzy. Dzieci miały okazję zrobić mnóstwo zdjęć, porozmawiać z każdym sportowcem, dotknąć medali. Spotkały również wiele gwiazd telewizyjnych np. Supernianię Dorotę Zawadzką, Piotra Zimocha (komentatora sportowego), Macieja Miecznikowskiego (zespół Leszcze) oraz Annę Popek - prezenterkę telewizyjną, którzy również przybyli, aby przywitać paraolimpijczyków.
Spotkanie ze sportowcami na lotnisku było dla dzieci wspaniałym przeżyciem, możliwym dzięki Fundacji Aviva, która zaprosiła je do udziału w tym wydarzeniu. W imieniu wszystkich dzieci bardzo dziękujemy – mówi Agnieszka Olejniczak, Kierownik Działu Wspierania Rodziny brwinowskiego ŚOPS.