Dużym sukcesem okazał się udział młodzików z rocznika 2001 w Turnieju z okazji Święta Niepodległości zorganizowanym przez  klub Okęcie Warszawa.W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów, w tym liczące się w rankingach drużyny z Warszawy. Tym bardziej cieszy fakt, że nasza drużyna nie przegrała żadnego z rozgrywanych meczy . Były same zwycięstwa i tylko dwa remisy z Deltą Warszawa 1:1. W meczu finałowym drużyna przegrała dopiero po rzutach karnych i zdobyła wysoką drugą pozycję w Turnieju.
Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się obrońca - Maciej Mutwicki - uczeń piątej klasy SP nr 1 w Brwinowie. Zawodnik drużyny młodzików trenera Marcina Parzuchowskiego swoją przygodę z piłką w brwinowskim BKS rozpoczynał od pozycji bramkarza.-Maciek swoją grą przyczynił się znacząco do sukcesów drużyny młodzików – mówi Piotr Jastrzębski, członek zarządu BKS, chwaląc młodego piłkarza. Maciej regularnie występuje w meczach ligowych w najwyższej klasie rozgrywkowej rocznika 2000/2001 (Warszawska Liga Młodzików) i turniejach. Jego bardzo dobra gra została zauważona przez sztab szkoleniowy Reprezentacji Mazowsza (Mazowiecki Związek Piłki Nożnej), na konsultacje której jest regularnie powoływany. Podczas Turnieju z Okazji Dnia Niepodległości pełnił funkcje kapitana drużyny.
O pozycję króla strzelców walczył też Daniel Bogucki, który w turnieju strzelił aż osiem bramek. Niestety nie udało mu się pokonać w rzutach karnych zawodnika Varsovii, który na swoim koncie miał taka samą liczbę strzelonych goli. -Daniel, pomylił się w trzeciej serii, choć w całym turnieju, podobnie jak cała nasza drużyna, grał rewelacyjnie a jego bramki, były ozdobą imprezy stwierdza trener Marcin Parzuchowski.
Turniej Niepodległości był 19 turniejem, w którym drużyna młodzików BKS Naprzód wzięła udział i po raz 14 zajęła miejsce na podium.
Skład: Dutkiewicz (br.), Piaskowski, Mutwicki (kpt.), Bogucki, M.Śmieciński, Słowiński, Zalewski.


Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Delta Warszawa
2. Naprzód Brwinów
3. Varsovia I
4. Okęcie Warszawa II
5. Gwardia Warszawa
6. Olimpia Warszawa
7. Varsovia II
8. Orzeł Warszawa
9. Dragon Bielany
10. Unia Warszawa
11. Milan Milanówek
12. Okęcie Warszawa I
Więcej informacji na ten temat: LINK