W ostatniej kolejce rundy zasadniczej tenisiści stołowi TG Sokół Brwinów odnieśli wysokie zwycięstwo nad drużyną Politechniki Warszawskiej.       

Relację oraz zdjęcie przesłał Piotr Piegat:                                                                                   

Wynik 8:2 wskazywałby na łatwy triumf jednakże akademicy postawili twarde warunki. Aż pięć pojedynków zakończyło się wynikiem 3:2. Liderami drużyny byli Agata Grabowska, oraz powracający do zdrowia Wojtek Folwarski, zdobywcy 5 punktów. Dzięki odniesionemu zwycięstwu udało nam się awansować do grupy mistrzowskiej i będziemy walczyć o baraże do trzeciej ligi.

W rundzie zasadniczej liderem drużyny był debiutujący w drużynie Sokoła Reinhold Utri, który wygrał 13 pojedynków singlowych ze skutecznością 76%. Z ponad 50% skutecznością grała większość naszych zawodników: Agata Grabowska, Remigiusz Pigłowski, Łukasz Zaręba, Jerzy Kiełbik.

Nasi zawodnicy poza rozgrywkami ligowymi uczestniczą w turniejach indywidualnych. Jerzy Kiełbik z powodzeniem występuje na turniejach o mistrzostwo polski weteranów, w swojej kategorii wiekowej jest czołowym zawodnikiem Polski.

Rozgrywki zostaną wznowione po kilkutygodniowej przerwie, a już teraz serdecznie zapraszamy na mecze z naszym udziałem.

Poniżej link do strony z wynikami

http://ligi.mzts.pl/druzyna/5/33/336/tg-soko%C5%81-brwinow/

Całoroczna działalność sekcji jest współfinansowana z budżetu gminy Brwinów w ramach wspierania działalności pożytku publicznego.