Rozpoczął się sezon zawodów organizowanych przez gminy należące do Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”. W sobotę 17 listopada w Brwinowie spotkały się drużyny startujące w turnieju unihokeja. Wystąpili uczniowie reprezentujący gminy: Błonie, Leszno, Michałowice, Milanówek oraz dwie drużyny z Brwinowa.


Hala przy SP nr 1 w Brwinowie to doskonałe miejsce do rozgrywek unihokejowych i jazdy na rolkach. Spotkało się tu sześć drużyn podzielonych na dwie kategorie A i B. Wyniki o raz zestawienia z zawodów nadesłał Arkadiusz Janiszek - organizator imprezy.

 

Nazwa drużyny     A

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

Brwinów I

1

 

2:0

1:3

2

3-3

II

Błonie

2

0:2

 

0:3

0

0-5

III

Leszno

3

3:1

3:0

 

4

6-1

I

 

Nazwa drużyny     B

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

Michałowice

1

 

0:4

1:6

0

1-10

III

Milanówek

2

4:0

 

1:1

3

5-1

II

Brwinów II

3

6:1

1:1

 

3

7-5

I

 

  1. 00   A1 – A2                   Brwinów I – Błonie 2:0
  2. 25   B1 – B2                    Michałowice – Milanówek 0:4
  3. 50   A1 – A3                   Brwinów I – Leszno 1:3
  4. 15   B1 – B3                    Michałowice – Brwinów II 1:6
  5. 40   A2 – A3                   Błonie – Leszno 0:3
  6. 05   B2 – B3                    Milanówek – Brwinów II 1:1
  7. 45 półfinał  (AI – BII)   Leszno – Milanówek 1:0        
  8. 10 półfinał  (AII – BI)   Brwinów I – Brwinów II 0:2
  9. 35 o V m. (AIII – BIII)   Błonie – Michałowice 2:1
  10. 05 o III miejsce               Milanówek – Brwinów I 0:2
                                                    (przegrany z meczu nr 7) - (przegrany z meczu nr 8)
         
  11. 40 o I miejsce Leszno – Brwinów II 1:0 (złota bramka)

                                                          (zwycięzca z meczu nr 7) - (zwycięzca z meczu nr 8)

Kolejność końcowa
1. Leszno
(Burakowska Gabriela, Rybarczyk Maja, Przyżycka Klaudia, Amelia Przybylska, Zwoliński Kamil, Chłystowski Szymon, Lasocki Jakub, Mąka Krystian, Górski Nikodem, Przybysz Patryk,)
2. Brwinów II
(Tymińska Aleksandra, Dębek Wiktoria, Szajewska Magdalena, Sarniak Aleksandra, Pucek Grzegorz, Kosiński Miłosz, Lewandowski Kacper, Fill Wojciech, Bożuta Sebastian, Belczyk Adam,  Lenarcik Dawid, Duszyński Michał)
3. Brwinów I
(Łukasiewicz Dominika, Grotkowska Maja, Piotrowska Samanta, Warabieda Michał, Górzyński Bartosz, Sarniak Jakub, Schwager Artem, Górski Dawid, Jędrasik Jakub, Starbała Wiktor)
4. Milanówek
(Szlaga Julia, Szlaga Zofia, Kwiatkowska Anna, Chyłkowska Gabriela, Jurczak Kacper, Heirich Robert, Borkowski Piotr, Polkowski Michał, Kowalczyk Patryk, Gasiuk Mikołaj)
5. Błonie
(Barawiak Piotr, Szklarska Karolina, Jajor Alicja, Król Zofia, Wielądek Kamil, Gwozdecki Daniel, Kukuła Kacper, Ryślak, Kamil, Chmura Eryk, Florczak Jan,)
6. Michałowice
(Wittych Pola, Banaszczyk Monika, Ostrowska Anna, Dybała Julia, Dybała Karol, Liszewski Kacper, Nguyen Quang, Kantaev Deni, Matysiak Kacper)

Najlepszy zawodnik: Szymon Chłystowski (Leszno)
Najlepszy bramkarz: Grzegorz Pucek (Brwinów II)
Król strzelców: Lewandowski Kacper (Brwinów II) – 7 bramek

Sędzia
: Kacper Marchlewski
Opieka medyczna
: Jadwiga Kocoń
Stolik sędziowski: Kamil Klimczyk , Sebastian Szymczyk, Łukasz Szczepański

Puchary medale: Stowarzyszenie Mazovia
Nagrody: Urząd Gminy Brwinów
Poczęstunek: Urząd Gminy Brwinów

P1280796
P1280804
P1280822
P1280829
P1280830