Aktywnie działający Klub Sportowy Tennis Life z Brwinowa rozpocznie swoje działania również na Podkarpaciu. Początkiem współpracy nawiązanej z gminą Dukla będzie impreza tenisowa promująca akcję „Tenis 10. Każde dziecko gra w tenisa” zaplanowana na 17-19 maja 2013 r. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Tenisowy .
Imprezę na terenie obiektów MOSiR-u Dukla rozpoczną pokazowe zajęcia minitenisa, przeprowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z Tennis Life wspomaganych przez grupę dziesięciorga młodych klubowiczów z Brwinowa. Najważniejszym punktem majówki będzie mecz, w którym zmierzą się na rakiety zawodnicy brwinowskiego KS Tennis Life ze słowackim klubem TK Tatran z Prešova. Spotkanie będzie także okazją do zorganizowania warsztatów dla nauczycieli, trenerów i ludzi związanych z tenisem z terenu całego Podkarpacia a także rozegrania turnieju w ramach programu „Tenis 10” – mówi prezes KS Tennis Life Waldemar Cecuła. – Gmina Dukla z racji atrakcyjnej lokalizacji i doskonałej infrastruktury sportowej jest dobrym miejscem do promocji „Tenis 10” – dodaje.

Program „Tenis 10” realizowany jest w Brwinowie przez KS Tennis Life przy współudziale środków zewnętrznych. W ramach programu w 2013 roku klub sportowy organizuje na brwinowskich kortach 10 tenisowych niedziel. W czasie wakacji wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych zajęciach tenisa w wymiarze trzech godzin w tygodniu. W sumie mali mieszkańcy Brwinowa i Podkowy Leśnej w wieku 6-10 lat otrzymają 144 godziny darmowych zajęć.