W weekend 24 i 25 marca zawodnicy UKS Czerwone Smoki Toshi wzięli udział w kolejnych zawodach: w Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo oraz w turnieju towarzyskim w Pruszkowie. Wśród nich byli też mieszkańcy gminy Brwinów: Michalina Latosek, Jakub Witkowski, Natalia Witkowska i Tadeusz Jęda.

Relację nadesłał trener Andrzej Pilipczuk:

Prawie 600 zawodników i zawodniczek z 83 klubów – polskich i zagranicznych prało się równo w sobotę, w kategoriach U14 i U16. W niedzielę walczyło ponad 300 juniorów i juniorek młodszych.
2 brązowe medale i dużo nowych doświadczeń to zysk z pierwszego dnia turnieju.
Smoki zieją ogniem. Michalina Latosek – nasz Khalissi, i najlżejszy „Smoczek Podkowiański” - Mate Zviadauri przetarli naszemu Klubowi szlaki na pierwszym prawdziwie wymagającym turnieju zdobywając brązowe medale. I dużo nowych doświadczeń!

W sobotę w Pruszkowie walczyliśmy też na turnieju towarzyskim, zorganizowanym przez UKS Ulisses. Abdul Tsyngaev zdobył sensacyjnie złoto, pokonując znacznie bardziej zaawansowanego zawodnika.  Podobnie uczynił Kuba Witkowski. W kategorii Funny Judo nadzwyczaj udanie rozpoczęli swoją przygodę sportową: Natalka Witkowska - zdobywając medal brązowy, zaś Kostek Rakowiecki i Tadek Jęda - złoto.
Brawo Smoki!

 

Michalina-1w
Pod-skrzydami
Podium-Mate---Kopia