Relację oraz zdjęcia z udziału zawodników w Mistrzostwach nadesłał Sebastian Kończak - Prezes UKS Otrębusy „1”.

Młodsi lekkoatleci UKS Otrębusy pozazdrościli starszym kolegom udziału w Mistrzostwach Polski juniorów w Toruniu i też przywieźli dość pokaźny dorobek medalowy z Halowego Warszawskiego Mitingu Lekkoatletycznego dla dzieci. W Warszawie medale zdobywali: Kacper Gruszczyński (srebro w biegu na 300 i 60 m), Malwina Grzesiuk (srebro w biegu 40 m ppł i skoku w dal), Kacper Kończak (brąz w biegu 40 m ppł), Helena Torchalska (srebro w biegu 40 m ppł), Natalia Pawłowicz (brąz w biegu na 60 m), Justyna Panasiuk (srebro w biegu na 60 m), Natalia Chwałowska (srebro w skoku w dal, brąz w biegu na 60 m), Jan Abramowicz (srebro w biegu na 1000 m), Szymon Aleksandrzak (brąz w biegu na 60 m). Reszta wyników też jest zadawalająca, bo padło kilka rekordów życiowych, niektórzy po raz pierwszy spróbowali swoich sił w nowych konkurencjach, a bezcennym doświadczeniem jest start debiutantów na takich zawodach jak Liwia, Ola, Szymon, Franek, Marysia, Majka. Miejmy nadzieję, że te doświadczenia zaprocentują sukcesami sportowymi w przyszłości.

Wyniki pozostałych zawodników:
Warszawski halowy mityng lekkoatletyczy 10.02.2018 r.

MĘŻCZYŹNI

60 metrów 
ABRAMOWICZ Jan 8.49
BARAŃSKI Łukasz 8.61
GRUSZCZYŃSKI Kacper 8.13 
BUJAK Mikołaj 10.15

KACZANOWSKI Błażej 10.76
WALAS Julian 9.07
ALEKSANDRZAK Szymon 8.97
SUCHAŃ Marcel 10.39
GRABOWSKI Franek 11.58

300 metrów

BARAŃSKI Łukasz 45.97 
BUJAK Mikołaj 55.61
GRUSZCZYŃSKI Kacper 43.14

1000 metrów 
ABRAMOWICZ Jan 3:35.33

Skok w dal dzieci

KOŃCZAK Kacper 3.36
HEDA Stanisław 2.86
BUJAK Bennon 2.64
WALAS Julian 4.33 
ALEKSANDRZAK Szymon 4.14
HABER Emil 4.12
SUCHAŃ Marcel 3.66
NADSTAWNY Maciek 3.62
GRABOWSKI Franek 2.92

KOBIETY/WOMEN
60 metrów

JANIK Dominika 9.14
JANIK Karina 9.28
SKALSKA Ola 10.35
CHWAŁOWSKA Natalia 9.07
HOMEL Patrycja 10.11
WAŻNY Marysia 10.36
DUSZAK Liwia 10.83
PROTAZIUK Aleksandra 12.13
PANASIUK Justyna 8.70 
PAWŁOWICZ Natalia 9.38 
TAJCHMAN Alicja 9.43
TORCHALSKA Helena 7.97
PAWLUK Julia 10.28
WALAS Jadwiga 11.22

600 metrów 
PAWŁOWICZ Natalia 2:03.66

Skok w dal dzieci
GRZESIUK Malwina 3.26
WAŻNY Marysia 3.31
PAWLUK Julia 3.26
MULARSKA Maja 3.11
WALAS Jadwiga 2.80
DUSZAK Liwia 2.67
PROTAZIUK Aleksandra 2.48
CHWAŁOWSKA Natalia 4.42 3 
FIJAK Julia 4.16 9 
TORCHALSKA Helena 4.15
HOMEL Patrycja 3.50
RYŚ Magda 3.30
MATYSIAK Julia 3.20
SKALSKA Kamila 3.17
SKALSKA Ola 0 3.0

 

5
DSCN2854
DSCN2960
DSCN3003
DSCN3012
DSCN3020
DSCN3044
DSCN3062
DSCN3094
DSCN3138