24 września 2013 r. czwórka reprezentantów Gimnazjum w Otrębusach, zawodników UKS Otrębusy uczestniczyła w międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych w Siedlcach.Relację nadesłał trener Sebastian Kończak:

Oprócz reprezentacji Mazowsza w zawodach wystartowali reprezentanci Litwy, Białorusi, Rosji, reprezentacja województwa Podlaskiego i Lubelskiego. W zawodach tych reprezentowali nas: Magda Siudym i Tomek Kurlej w skoku wzwyż, Zuzia Fijak w skoku w dal oraz Norbert Rybiński w pchnięciu kulą. Z zawodów wróciliśmy z trzema srebrnymi medalami wywalczonymi przez: Magdę Siudym w skoku wzwyż (135 cm), Zuzię Fijak w skoku w dal (4,55 m), która złoto przegrała o 1 cm. Z kolei Norbert Rybiński ustanowił swój rekord życiowy w pchnięciu kulą z wynikiem 10,16 m.

UKS Otrębusy zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki dla rocznika 2004 i młodszych, w poniedziałki i środy w godz. 16.30-17.30. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół w Otrębusach. Informacje o zajęciach i treningach pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..