25 września odbyła się druga kolejka XXXV edycji Grodziskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Drużyna T. G. Sokół grała przeciwko Klubowi Sportowemu Piast Feliksów.

Początek meczu należał do drużyny z Brwinowa. Dobra zagrywka i czujność w bloku i tablica pokazywała wynik 8:2. Niestety kilka kolejnych piłek wygrał Piast i odzyskał wiatr w żaglach. Udało się wyrównać i grać punkt za punkt, ale ekipa z Feliksowa odskoczyła na kolejnych 5 punktów. Krótka przerwa na życzenie kapitana „Sokoła” tchnęła nowe siły w zespół i udało się wyrównać.

Siatkarze „Sokoła” mieli nawet piłkę setową w górze, ale więcej zimnej krwi w końcówce zachował przeciwnik i wygrał seta do 25.

Drugą partię lepiej rozpoczęła drużyna KS Piast Feliksów. Przeciwnik odskoczył na kilka punktów i prowadzenia nie oddał do końca (25:18).

Trzeci set na początku przebiegał punkt za punkt, ale kolejne własne błędy pozwoliły odskoczyć rywalom, a w rezultacie zakończyć mecz.

Najlepszym zawodnikiem „Sokoła” został wybrany Rafał Nastarowicz.

KS Piast Feliksów - T. G. Sokół 3:0 (27:25, 25:18, 25:14)

Gorąco zapraszamy do śledzenia profilu naszej drużyny oraz Grodziskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.