W bardzo dobrym stylu zainaugurowali siatkarze Towarzystwa Gimnastycznego Sokół udział w Grodziskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Zawodnicy z Brwinowa pokonali Zespół Szkół nr 3 w Wiskitkach 3:1

Pierwszy set bardzo dobrze zaczęli nasi rywale. Własne błędy Sokoła spowodowały, iż na tablicy wyników pojawił się wynik 17:7 dla Wiskitek.
W tym momencie na boisku pojawili się gracze rezerwowi, którzy doprowadzili do wyniku 22:21. Jednak tej partii nie udało się już odwrócić na korzyść Brwinowa.

W kolejnych setach siatkarze z Brwinowa wrzucili piąty bieg i nie pozwolili zawodnikom z Wiskitek zdobyć nawet 20 punktów w secie.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany  Grzegorz Mieszała.

TG Sokół - ZS nr 3 Wiskitki 3:1 (22:25, 25:18, 25:15, 25:18)

Serdecznie zapraszamy do polubienia profilu brwinowskich siatkarzy na Facebooku https://www.facebook.com/Siatkarze-Soko%C5%82a-Brwin%C3%B3w-280294178663543/