Jurek Ohme zdobył brązowy medal w Halowych Mistrzostwach Polski Skrzatów w grze podwójnej. Relację z turnieju nadesłał prezes KS Tennis Life Waldemar Cecuła.Jurek Ohme zdobył brązowy medal w Halowych Mistrzostwach Polski Skrzatów w grze podwójnej, które zostały rozegrane w ubiegłym tygodniu na kortach Centrum Tenisowego Sobota koło Poznania. Partnerem naszego tenisisty był Maks Kaśnikowski, reprezentant WKT „Mera” Warszawa. W walce o finał para J. Ohme / M. Kaśnikowski uległa 3/6 4/6 późniejszym zwycięzcom całego turnieju Dawidowi Taczale i Mikołajowi Lorensowi z AZS Poznań.

Podopieczny trenera Jarosława Gogacza dobrze wypadł także w turnieju indywidualnym, w którym zakwalifikował się do 1/8 finału. W walce o ćwierćfinał lepszy okazał się rozstawiony z nr 4 Piotr Wiśniewski z UKS Tenis24 Kraków. Doskonały występ naszego zawodnika jest potwierdzeniem świetnej dyspozycji Jurka, który pod koniec ubiegłego roku zdobył w kategorii skrzatów podwójne Mistrzostwo Warszawy i podwójne Wicemistrzostwo Województwa (w parze w Maksem Kaśnikowskim). Sukces Jurka zasługuje na uwagę także z tego powodu, jest on jednym z najmłodszych uczestników rywalizacji w kategorii skrzatów (dzieci z roczników 2002-2003).

Mamy nadzieję, że wspaniałe występy naszego młodziutkiego tenisisty zachęcą także inne dzieci do spróbowania swych sił na korcie i szukania szansy osiągnięcia sukcesu sportowego. W maju lub czerwcu 2014 roku kilkanaścioro najzdolniejszych dzieci szkolonych przez nasz klub weźmie udział w mazowiecko-podlaskich eliminacjach tenisowej Talentiady. Być może w tej grupie znajdziemy kolejny tenisowy talent na miarę Agnieszki Radwańskiej lub Jerzego Janowicza. Serdecznie gratulujemy naszemu zawodnikowi, rodzicom i trenerowi i życzymy kolejnych sukcesów na tenisowych kortach.