12 maja 2014 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej z Otrębus zajęła II miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt. W finale ulegając gospodyniom turnieju, zespołowi Raszyna.


Relację oraz zdjęcia nadesłał opiekun grupy Karol Wilkowski:

Po wygranych zawodach gminnych, piłkarki z Otrębus awansowały do zawodów powiatowych. W Szkole Podstawowej w Raszynie zgłosiło się w sumie 6 drużyn, które rywalizowały ze sobą na boisku szkolnym. Drużyna ze Szkoły Podstawowej najpierw uczestniczyła w fazie grupowej, żeby później rozegrać decydujący pojedynek o I miejsce. Każdy mecz trwał 20 minut.
W fazie grupowej drużyna z Otrębus zmierzyła się zawodniczkami z Pruszkowa. Po pierwszej połowie było 1:1, ale już w drugiej połowie Zofia Turowska wykorzystała podanie Maliny Kąkol i strzeliła 2 bramkę w meczu, co zagwarantowało im wygraną.
Kolejnym przeciwnikiem w fazie grupowej okazał się zespół z Michałowic. Piłkarki z Otrębus dwoiły się i troiły, ale nie udało im się zdobyć bramki. Mimo licznych ataków ze strony przeciwnika, obrońcy (Oliwia Leszczyńska, Olga Mioduszewska i Maja Omelańczuk) nie pozwalały na oddanie licznych strzałów na własną bramkę. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz drużyny z Otrębus Weronika Witter, która broniła bramki niczym lew. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i dał przepustkę zawodniczkom z Otrębus na grę w finale.
Po fazie grupowej rozegrany został mecz o I miejsce pomiędzy zespołem z Otrębus i drużyną z Raszyna, gospodarzami zawodów. Emocji nie brakowało. Niestety mimo starań naszych zawodniczek (między innymi Martyny Tomaszewskiej i Angeliki Pręcikowskiej) nie udało się wygrać meczu finałowego. Nasza drużyna zajęła ostatecznie II miejsce.
Dziewczyny wystąpiły w składzie: Weronika Witer, Oliwia Leszczyńska, Zosia Turowska, Kasia Leptacz, Olga Mioduszewska, Maja Omelańczuk, Angelika Pręcikowska, Martyna Tomaszewska.

002
001
003
004
005
006
007
008
009
010