12 czerwca 2014 r. w Pruszkowie odbyły się Finały Czwartków Lekkoatletycznych w których z powodzeniem wystartowała grupa sportowców z UKS Otrębusy.

Relację oraz zdjęcia nadesłał trener Sebastian Kończak:

Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV-VI. Zawodnicy startowali w biegu na 60 m., skoku w dal, w biegu na 300 m., skoku wzwyż, rzucie piłeczką palantową, w biegu na 600 m. dziewczyny, oraz 1000 m. chłopcy. Pierwsza trójka zawodników z poszczególnych konkurencji uzyskała awans do Finału Ogólnopolskiego w Łodzi.

Miłą niespodziankę sprawili najmłodsi lekkoatleci z UKS Otrębusy a zarazem uczniowie szkoły podstawowej w Otrębusach z klas I – III zdobywając w rywalizacji z rówieśnikami z klas IV cztery medale.

Medale zdobyli: uczennica klasy III Wiktoria Kończak (I m. w skoku wzwyż i III m. w biegu na 300 m.), Ala Głębikowska (II m. w skoku  wzwyż), oraz najmłodszy uczeń klasy I Piotrek Benesz (III m. w biegu na 300).

Wyniki starszych kolegów:

- Zuzanna Fijak I m. w skoku w dal i w biegu na 60 m.

- Paweł Domino I m. w skoku wzwyż i w biegu na 300 m.

- Dominika Falkowska  I m. w skoku wzwyż i w biegu na 60 m.

- Natasza Chrabąszcz III m. w skoku w dal i I m. w biegu na 300 m.

- Jakub Pękala III m. w skoku w dal,  II w biegu na 300 m.

- Jan Maciejek II m. w biegu na 1000 m., I m. w skoku wzwyż.

W rywalizacji drużynowej szkół i klubów zajęliśmy III miejsce. Zwyciężyła Agrykola Warszawa przed SP 4 Piastów.