4 i 5 lutego 2017 r. w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle odbył się cykl zawodów judo dla dzieci i młodzieży z Mazowsza, w których wzięli udział także zawodnicy z UKS Czerwone Smoki Nadarzyn.

W dwudniowych zawodach wzięło udział kilkaset zawodników w różnym wieku z całego Mazowsza. W sobotę 4 lutego odbyły się Otwarte Mistrzostwa Juniorów i Juniorek Młodszych – wzięli w nich udział zawodnicy urodzeni w latach 2000-2002 oraz 2003-2004. Tego samego dnia odbył się XII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Turniej Rankingowy WZM Judo, w którym swe umiejętności mogły zaprezentować dzieci z roczników 2003-2004 oraz 2005-2006. Najmłodsi (roczniki 2007-2009) mogli pochwalić się swoimi zdolnościami w niedzielę 5 lutego podczas I Ligi Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2017.


Wśród reprezentantów UKS Czerowne Smoki Nadarzyn, którzy uczestniczyli w imprezie sportowej, byli trenujący w Otrębusach – Piotr Andrulewicz, Mikołaj Pilewicz, Jakub Witkowski oraz Igor Popłoński. Trafiali na mocnych przeciwników.


– Wstydu sobie ani Klubowi nie przynieśli, ale apetyty były duże, a skończyło się na siódmym miejscu Piotrka. Cieszy fakt, że stoczył dwie świetne walki, szkoda że dwie inne troszkę pechowo przegrał – tak o walce Piotrka Andrulewicza mówił Andrzej Pilipczuk, trener UKS Czerwone Smoki Nadarzyn. W niedzielę rywalizowała młodsza grupa wiekowa. – Wielki duchem i siłą Kuba Witkowski po zaciętej rywalizacji zdobył srebro. – Cóż pierwsze koty za płoty, trzeba wracać do pracy – tak podsumowuje trener Andrzej Pilipczuk.