26 kwietnia 2015 r. w Brwinowie odbył się ostatni w sezonie 2014/2015 halowy turniej Tenis10. Turnieje zorganizowano w trzech kategoriach wiekowych: niebieskiej (rocznik 2008–2010), czerwonej (2007) i pomarańczowej (2006).

W zawodach wzięło udział kilkanaścioro dzieci z renomowanych mazowieckich klubów, ale to podopieczni klubu Tennis Life wygrali dwie kategorie wiekowe: Bartosz Olesiejuk – niebieską, a Kuba Tukiendorf – pomarańczową. Dodatkowo rozegrano wewnętrzną kategorię klubową. Waldemar Cecuła – prezes KS Tennis Life – przesłał zdjęcia, a także poinformował o planach na przyszły sezon:

Zawody organizowane przez nasz klub cieszą się bardzo dobrą opinią ze względu na zaangażowanie licznej grupy wolontariuszy, którzy pomagają przy organizacji turnieju. Tym razem słowa podziękowania należą się paniom Agacie Raspopow i Joannie Krzosek, a także panom Wojciechowi Sobocińskiemu, Michałowi Mazgajskiemu i Waldemarowi Pacosze. Pomagały nam także klubowe zawodniczki: Kinga Ziółkowska i Karolina Zalewska, które sędziowały mecze swoich młodszych kolegów i koleżanek.

W okresie od października do kwietnia zorganizowaliśmy siedem turniejów Tenis10, w których wzięło udział ponad 100 dzieci. Klub Sportowy Tennis Life potwierdził tym samym, że jest jednym z najprężniej działających ośrodków tenisowych w Polsce. W sezonie letnim mamy w planie kolejne turnieje Tenis10 i dwa Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne w kategorii Skrzatek. Wszystkie turnieje zostaną zorganizowane na kortach przy szkole podstawowej w Nowej Wsi. Dodatkowo nasz klub zorganizuje w tym roku trzecią edycję Ligi Tenisowej Mazovia Cup.

Wyniki wszystkich kategorii:
 niebieska: I miejsce Bartosz Olesiejuk (KS Tennis Life), II miejsce Tymoteusz Engel (KS Tennis Life) III miejsce Jeremi Mihułka  (KS Tennis Life),
czerwona: I miejsce Jan Nowacki (NST), II miejsce Julia Pacocha (KS Tennis Life) III miejsce Maciej Murawiec (Matchpoint Komorów),
pomarańczowa : I miejsce Jakub Tukiendorf (KS Tennis Life), II miejsce Jakub Januchowski (NST), III miejsce Ignacy Lewicki (Tuan),
kategoria klubowa: I miejsca – Lika Kuchaszvili, Arafat Jusupov, Bartosz Osówniak.

a
b
c
DSC0007
DSC0094
DSC0068
DSC1005