W słoneczną sobotę 16 maja 2015 r. na Orliku w Żółwinie odbył się turniej szóstek piłkarskich zorganizowany przez UKS Ogień Brwinów.  


Przebieg turnieju relacjonuje Tomasz Zieliński z UKS Ogień Brwinów:
 
Tym razem w Żółwinie stawiło się 12 zespołów chcących powalczyć o triumf, prestiż, a także wspaniałe nagrody. Zawodnicy oraz kibice mogli spodziewać się poczęstunku na słodko, kiełbasek z grilla i napojów, które były dostępne dla każdego. Pomimo całodziennego wysiłku na murawie, niczego naszym zawodnikom i sympatykom piłki nie zabrakło. Dodatkowo na Orliku zapewniona była opieka medyczna, by w przypadku doznania kontuzji zostały zachowane wszelkie środki ostrożności.
 
Organizatorzy zadbali także o prowadzenie meczowych statystyk. Zapisywane były bramki, ich strzelcy oraz oceny najlepszych zawodników. Na ich podstawie na zakończenie turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika, najskuteczniejszego strzelca i najefektywniejszego bramkarza. Dla najlepszych drużyn i zawodników przygotowano upamiętniające turniej medale, puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe takie jak piłki, rękawice i koszulki.
 
Zwycięzcą Ogień Cup została drużyna o nazwie Nietoperze, która w finale pokonała Kartofliska 5:3. Warto wspomnieć, że w finale starło się dwóch najskuteczniejszych strzelców i raz po raz jeden lub drugi wychodził na prowadzenie w tej klasyfikacji. W ostateczności najlepszego strzelca wyłoniła dodatkowa seria rzutów karnych, a w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła okazał się lepszy napastnik zespołu Kartofliska - Radek Rzeźnikiewicz. Najbardziej zaciekłym i wyrównanym spotkaniem był mecz o trzecie miejsce pomiędzy zespołami Piero i Turbo Ptysie, gdzie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Turbo Ptysiów.
Zawodnikiem turnieju ogłoszono Marcina Szumskiego reprezentującego barwy Piero, natomiast najlepszym bramkarzem, nie mającym sobie równych został Paweł Socha z drużyny Kartofliska.
 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji tak dużej i wymagającej imprezy. Jesteśmy wdzięczni Burmistrzowi Gminy Brwinów, który po raz kolejny objął turniej Ogień Cup swoim patronatem. Słowa podziękowania należą się także Pani Dyrektor i wszystkim Pracownikom Ośrodka Kultury za pomoc i wsparcie w zorganizowanie turnieju. Dziękujemy także zawodnikom i kibicom za wzięcie udziału w naszej imprezie i z przyjemnoscią ponownie ugościmy wszystkich w kolejnej edycji.

c
a
d
e
f
h
i
j
k