2-3 lipca w Opolu odbyły się 26 Mistrzostwa Polski Weteranów LA oraz 5 MP Lekarzy w LA w których wystartował mieszkaniec Brwinowa Konrad Bońda.

Relacja i zdjęcia Konrada Bońdy:

 

W dniach 2-3 lipca na pięknym i funkcjonalnym stadionie lekkoatletycznym w Opolu odbyły się 26 Mistrzostwa Polski Weteranów LA oraz 5 MP Lekarzy w LA. Mistrzostwa weteranów były rozgrywane w kategoriach wiekowych, natomiast lekarze rywalizowali w formule "open" tj. z wykorzystaniem specjalnych współczynników wiekowych.

Przy pięknej pogodzie ponad 400 osób walczyło o jak najlepsze wyniki i oczywiście medale oraz puchary. Ustanowiono 23 Rekordy Polski, 41 Rekordów Mistrzostw Polski, a także olbrzymią liczbę rekordów życiowych.

Startowałem w 4 konkurencjach rzutowych (kula , dysk, oszczep i młot) zdobywając srebrny medal MP Weteranów w rzucie oszczepem oraz 3 brązowe medale MP Lekarzy (oszczep, kula i młot). Co ciekawe rekord życiowy ustanowiłem w jedynej "niemedalowej" konkurencji tj. rzucie dyskiem.

Kolejny start już 15-17 lipca w Juterbogu (Niemcy), gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy w Rzutach Nietypowych.

Pozdrawiam wszystkich sympatyków Królowej Sportu , a chętnych do treningów i ewentualnych startów proszę o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..