Zawodnicy z ZSO w Brwinowie reprezentowali gminę Brwinów w Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego w czwórboju lekkoatletycznym. Relację z zawodów i zdjęcia przygotowała Małgorzata Laskowska, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO w Brwinowie.

 

Na zawody, które odbyły się 5 maja 2016 r. dojechaliśmy rowerami. Całą drogę towarzyszyła nam piękna pogoda, zatem trasa 8 km okazała się dobrą rozgrzewką przed rywalizacją. Dziewczęta zmagały się w czterech konkurencjach lekkoatletycznych. Ich wysiłek nie poszedł na marne, ponieważ w klasyfikacji generalnej zajęły II miejsce. W zawodach brało udział siedem drużyn. Oto jak wyglądały miejsca medalowe: I miejsce SP Raszyn-1007 pkt II miejsce SP Brwinów- 982 pkt III miejsce SP 6 Pruszków – 881 pkt

Najlepszą zawodniczką była Klaudia Kowalska, która zdobyła 287 pkt. Skład drużyny: K. Kowalska, I. Cwalina, O. Fill, K. Kliczewska, W. Cwyl, E. Gałek. Opiekę nad zawodnikami podczas zawodów sprawowali: Małgorzata Laskowska i Andrzej Przekop. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.