Od 3 września 2017 r. remont linii 447 na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki wejdzie w najtrudniejszą fazę. Przez okres ok. 12 miesięcy na skutek prac modernizacyjnych tej linii prowadzonych przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., na odcinku Warszawa Włochy – Milanówek wszystkie stacje i przystanki osobowe będą nieczynne. W zamian w okresie prac modernizacyjnych zapewniona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa .

Więcej informacji: www.mazowieckie.com.pl


Rozkład ZB - Kliknij aby pobrać  

Rozkład ZG- Kliknij aby pobrać

  • W związku z rozpoczęciem robót budowlanych związanych z realizacją powiatowego zadania pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1509W w miejscowości Czubin wraz z budową mostu” od 26 czerwca 2020 r. zostanie zmieniona trasa i rozkład jazdy autobusu linii B1. Objazd będzie prowadził przez Błonie.
  • Od 15 czerwca br. zmieni się rozkład jazdy i trasa autobusu linii B7. Autobus będzie zatrzymywał się na nowym przystanku autobusowym na parkingu P+R w Nadarzynie.
  • Pruszkowska linia 4 nie pojedzie przez Parzniew.
  • W związku z zamknięciem szkół i przedszkoli autobusy na wszystkich liniach do odwołania będą kursowały jak w dni wolne od szkoły tj. jak w wakacje, ferie.

 

 Rozkłady linii B1-B11 obowiązujące od 1 stycznia 2020 r.:

 

Mapki z trasami przejazdu linii B1-B11 (od 1 stycznia 2020 r.)

  

 Wykaz osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów w komunikacji miejskiej, której organizatorem jest gmina Brwinów [PDF]

 Zarządzenie nr 69.2019  w sprawie ustalenia "Wykazu uprawnień  do bezpłatnych przejazdów"

 


Rozkłady linii B1-B10 obowiązujące od 1 maja 2017 r.:

 


 Rozkłady jazdy autobusów w okolicy:

Więcej informacji na stronie przewoźnika: PKS Grodzisk Mazowiecki

 

 

Rozkład jazdy Kolei Mazowieckich

http://www.mazowieckie.com.pl


Rozkład jazdy Polskich Kolei Państwowych

http://www.rozklad-pkp.pl

Rozkład jazdy WKD: www.wkd.com.pl