Od 3 września 2017 r. remont linii 447 na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki wejdzie w najtrudniejszą fazę. Przez okres ok. 12 miesięcy na skutek prac modernizacyjnych tej linii prowadzonych przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., na odcinku Warszawa Włochy – Milanówek wszystkie stacje i przystanki osobowe będą nieczynne. W zamian w okresie prac modernizacyjnych zapewniona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa .

Więcej informacji: www.mazowieckie.com.pl


Rozkład ZB - Kliknij aby pobrać  

Rozkład ZG- Kliknij aby pobrać

W związku z przebudową ulicy Granicznej w Brwinowie oraz remontem ulicy Sienkiewicza w Pruszkowie zmienia się trasa autobusu linii B6.

Ulica Graniczna będzie czasowo zamknięta dla ruchu (na razie w dniach 13-20 czerwca 2018 r.). Autobus do Parzniewa będzie zatrzymywał się na wysokości ulicy Pszczelińskiej 35 i ulicami Parzniewską oraz Krańcową pojedzie do Granicznej i dalej swoją trasą. W związku z remontem ulicy Sienkiewicza w Pruszkowie linia B6 jeździ tam objazdem. Remont ma potrwać do końca sierpnia. Autobus dojeżdża do PKP ulicą Chopina i wraca ulicą Stalową. Przystanek Pruszków Urząd Skarbowy jest nieczynny.

 


 

Rozkłady linii B1-B10 obowiązujące od 1 maja 2017 r.:

Interaktywna mapa przystanków linii B1-B10

 

 


 Rozkłady jazdy autobusów w okolicy:

Więcej informacji na stronie przewoźnika: PKS Grodzisk Mazowiecki

 

 

Rozkład jazdy Kolei Mazowieckich

http://www.mazowieckie.com.pl


Rozkład jazdy Polskich Kolei Państwowych

http://www.rozklad-pkp.pl

Rozkład jazdy WKD:

Więcej informacji: www.wkd.com.pl