Zamknięcie przejazdu kolejowego od 23 czerwca do 6 lipca br. spowoduje zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 4 pruszkowskiej komunikacji miejskiej.

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego zostanie wprowadzony zmieniony rozkład jazdy komunikacji autobusowej organizowanej przez miasto Pruszków. Autobusy będą kursowały objazdem, co spowoduje czasowe zawieszenie korzystania z przystanków  Parzniew Główny oraz 36 PP Legii Akademickiej. Nowa trasa linii nr 4 pruszkowskiej komunikacji miejskiej:  kierunek os. Staszica - Urząd Celny i z powrotem, ulicami Plantową, Powstańców, Wojska Polskiego, Kościuszki, B. Prusa, Poznańską, Waryńskiego, Promyka, Robotniczą, Błońską, Promyka, Parzniewską, Przejazdową.

LINK Z MAPĄ ORAZ ROZKŁADEM JAZDY

W związku z przebudową ulicy Granicznej w Brwinowie oraz remontem ulicy Sienkiewicza w Pruszkowie zmienia się trasa autobusu linii B6.

Ulica Graniczna będzie czasowo zamknięta dla ruchu (na razie w dniach 13-20 czerwca 2018 r.). Autobus do Parzniewa będzie zatrzymywał się na wysokości ulicy Pszczelińskiej 35 i ulicami Parzniewską oraz Krańcową pojedzie do Granicznej i dalej swoją trasą. W związku z remontem ulicy Sienkiewicza w Pruszkowie linia B6 jeździ tam objazdem. Remont ma potrwać do końca sierpnia. Autobus dojeżdża do PKP ulicą Chopina i wraca ulicą Stalową. Przystanek Pruszków Urząd Skarbowy jest nieczynny.

 


 

Rozkłady linii B1-B10 obowiązujące od 1 maja 2017 r.:

Interaktywna mapa przystanków linii B1-B10

 

 


 Rozkłady jazdy autobusów w okolicy:

Więcej informacji na stronie przewoźnika: PKS Grodzisk Mazowiecki