Przedstawiciele stowarzyszeń i klubów sportowych mogą zgłaszać do 14 października 2013 r. swoje kandydatury do udziału w pracach komisji konkursowej dokonującej oceny ofert w ogłoszonym przez burmistrza konkursie dotacyjnych na realizację zadania publicznego polegającego na wsparciu oficjalnych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w gminie Brwinów w dniu 11 listopada 2013 r.Zgłoszenia można dokonywać wykorzystując formularz dostępny na stronie www.ngo.brwinow.pl przesyłając go po wypełnieniu do Biura Promocji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub składając go w Biurze Obsługi Interesanta (Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12). Zgłoszenia będzie można również dokonać na planowanym w dniu 8 października o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brwinów, ul Grodziska 12 spotkaniu burmistrza z organizacjami pozarządowymi.

Komisje konkursowe dokonają oceny złożonych ofert pod względem formalnym i merytorycznym. Posiedzenie komisji odbędzie się między 15  a 18 października w godzinach pracy urzędu. Zapraszamy chętnych.