Fundacja Lepszy Start oraz Fundacja KRAINA OZA złożyły oferty na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Fundacja Lepszy Start złożyła ofertę na zadanie pn. „Kilometry dla Przylądka 2023”, a Fundacja KRAINA OZA – na zadanie pn. „Aktywnie – Zima 2023”. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 1 lutego 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Burmistrz Gminy Brwinów ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r. w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, kultury i dziedzictwa narodowego oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Ogłoszenie Profilaktyka 2023
Ogłoszenie Sport 2023
Ogłoszenie Kultura 2023

Mazowiecka Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza organizacje do uczestnictwa w monitorowaniu Funduszy dla Mazowsza. Zgłoszenia kandydatur należy przesłać do 24 listopada 2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

Do 19 października 2022 r. trwały konsultacje dotyczące „Rocznego programu współpracy gminy Brwinów z organizacjami pozarządowymi na 2023 r.”. Projekt uchwały w tej sprawie został przekazany do Rady Miejskiej w Brwinowie.

Czytaj więcej...

Zasady unijne gwarantują udział przedstawicieli strony społecznej w komitetach monitorujących dotacje z Unii Europejskiej. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza zainteresowanych tematem do kontaktu. Osoby bez doświadczenia mogą liczyć na szkolenia.

Klub Sportowy „PANTERA-BRWINÓW” złożył ofertę na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 7 października 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Czytaj więcej…

Konsultacje będą prowadzone od 5 do 19 października 2022 r. – w tym czasie można składać swoje uwagi (na formularzu konsultacje). We wtorek 18 października o godz. 18 odbędzie się spotkanie z burmistrzem Arkadiuszem Kosińskim.