Gmina Brwinów zdobyła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy fanpage instytucji publicznej. 23 maja 2012 r. podczas Zjazdu Rzeczników Prasowych i Specjalistów ds. Komunikacji w Administracji Publicznej nastąpiło oficjalne wręczenie notebooka – nagrody dla gminy Brwinów.

Aktywność, kreatywność i interakcja z użytkownikami to najważniejsze cechy skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych – mówił obecny na uroczystości Adam Zych, przedstawiciel firmy QNT Systemy Informatyczne, głównego organizatora konkursu. Do zmagań o tytuł najlepszej strony instytucji publicznej przystąpiło 29 podmiotów: były wśród nich duże urzędy państwowe, przedstawiciele miast, gmin i powiatów, biblioteki, ośrodki kultury i informacji turystycznej.

Gmina Brwinów zajęła drugie miejsce w kategorii „nowy fanpage” utworzony po 18 listopada 2011 r., ustępując miejsca strefie edukacyjnej IPN. Na podium stanął również powiat warszawski zachodni.

Konkurs był częścią akcji „Czas na Facebook”. Jej głównym celem było zachęcenie instytucji publicznych do aktywnego zaangażowania się w działania w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.facebook.com/Brwinow