Podczas ferii zimowych Muzeum Dulag 121 w Pruszkowie organizuje dla dzieci i młodzieży powiatu pruszkowskiego warsztaty tematyczne. Przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 17 będą się tam odbywać ciekawe zajęcia.



Muzeum zaprasza na warsztaty tematyczne: dla najmłodszych (7-12 lat) - plastyczne  pt. ”Mapa miasta”, ”Sporty zimowe”; dla starszych (13-18) ”Totalitaryzm i propaganda w animowanych filmach dokumentalnych i bajkach”  oraz warsztaty filmowe połączone z projekcjami historycznych filmów dokumentalnych i fabularnych przygotowane dla dwóch kategorii wiekowych (10 -18) i (14-18), a także gry planszowe w specjalnie zorganizowanych kącikach gier.
Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie pod numerem telefonu 758-86-63 lub 696-591-295 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowy plan zajęć jest na stronie Muzeum: www.dulag121.pl
Sponsorem przedsięwzięcia „Ferie zimowe w Muzeum Dulag 121 – zaplątane w historię” jest MLP Pruszków I Spółka z o.o. Patronat nad  „Feriami...” objęła Elżbieta Smolińska Starosta Pruszkowski.