Na karnawałowej zabawie w Leśnym Przedszkolu w Brwinowie bawiły się razem dwa pokolenia: wnuczęta oraz babcie i dziadkowie.


 
 
Relację nadesłała Monika Smułka z Leśnego Przedszkola w Brwinowie:
 
Tradycją w naszym przedszkolu staje się obchodzenie Dnia Babci i Dziadka w połączeniu ze wspólnym Balem Karnawałowym.
W dniu 21.01. razem bawiły się grupy młodsze (,,Jeżyki” i ,,Biedronki”), a 24.01. grupy starsze (,,Niedźwiadki” i ,,Wiewiórki”).
Na początku dzieci prezentowały przygotowane z nauczycielkami wiersze i piosenki o ukochanych Babciach i Dziadkach, a na koniec występu każda grupa zaprezentowała się w tańcu przygotowanym z panią Dorotką, która prowadzi w przedszkolu rytmikę. Pan Radek porwał do tańca oba pokolenia. Były ,,Kaczuchy”, walce i ,,pociągi” – każdy znalazł coś dla siebie.  W przerwie balu można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z przybyłymi gośćmi, a także spróbować poczęstunku na sali każdej z grup. Dzieci przygotowały dla swoich najbliższych prezenty, Pani Dyrektor podarowała piękne i smaczne torty, a pani Asia wraz z paniami kucharkami przygotowały dla Babć i Dziadków przepyszne racuszki – palce lizać!
Tego dnia wzruszeń było bez liku – łezki ocierały Babcie, a Dziadkowie starali się tego po sobie nie pokazywać, ale widać było, że cieszą się z występu i obecności swoich Pociech. Zapraszamy za rok!

1
2
3
5
4

Fot. Leśne Przedszkole