25 września 2015 r. w filii samorządowego przedszkola nr 1 w Brwinowie odbył się Jesienny Festyn Rodzinny.Relację z imprezy nadesłała nauczycielka Monika Sroka:

25 września o godz. 16.30 w naszym przedszkolu odbył się Jesienny Festyn Rodzinny. To  wspaniałe jesienne popołudnie było okazją, by zaprosić do wspólnej zabawy całe rodziny i wszystkich pracowników przedszkola. Głównym celem imprezy było zintegrowanie rodziców  z  przedszkolem i wywołanie radości ze wspólnych zabaw.

Na początku festynu bardzo serdecznie powitaliśmy zebranych gości, przybliżając im cel naszego spotkania i  zaprosiliśmy  wszystkich do wspólnej zabawy.

Na dzieci oraz ich rodziców czekało wiele atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.Były różnego rodzaju zabawy ruchowe oraz konkursy przygotowane przez panie nauczycielki. Najciekawsze z nich to: „ Konkurs na najdłuższą obierkę z jabłka”, „Zbieranie grzybów na czas”, „Konkurs na najładniejszą minę po kwaśnej cytrynie”, „Warzywne ludziki” i „Slalom z orzechem”. Rodzice wspólnie z dziećmi z wielkim zaangażowaniem i zapałem uczestniczyli w zabawach.

W trosce o zdrowie i siły witalne wszystkich gości przygotowano również pięknie udekorowane stoiska z pysznym jedzeniem. Dużym powodzeniem cieszyły się sałatki, przekąski, ciasta i ciasteczka zrobione przez rodziców i przyniesione na nasz festyn. Nie zabrakło również pysznych jesiennych owoców i warzyw.


To nie wszystkie atrakcje naszego festynu. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy, stoisko z watą cukrową i stoisko z kolorowymi balonami, z których różne cudeńka wyczarowywał jeden z tatusiów. Gościliśmy również Panią Annę Adamkiewicz z Biblioteki Publicznej im. W. Wernera w Brwinowie, która czytała najmłodszym fragmenty literatury dziecięcej.

Festyn był okazją do zintegrowania wszystkich rodziców. Każdy mógł odpocząć przy wesołej muzyce. Był to wspaniały dzień pełen radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy. To pierwszy festyn w naszym przedszkolu i na pewno nie ostatni.


Impreza ta nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania Pani Dyrektor, Pań nauczycielek i pracowników Przedszkola, ale również naszych Kochanych Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację, za co bardzo gorąco wszystkim dziękujemy.

mmsimg-87224867
mmsimg-1730102114
1
3
5
7
6
8
9
10