Już po raz  trzeci uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Brwinowie uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.Relację z wydarzenia przesłała Maria Paczkowska, nauczycielka chemii i biologii z LO w Brwinowie:

W tym roku do pokazów przygotowała ich p. dr Sylwia Żołądek we współpracy z nauczycielką chemii naszego LO p. Marią Paczkowską. Zespół w składzie: Zuzanna Russyan (kl. II b), Aleksander Druszcz i Rafał Górniak (kl. II a) w sobotę 19 września 2015 r. przeprowadzał doświadczenia przed licznie zgromadzoną festiwalową publicznością. Uczniowie wykazali się wiedzą i pomysłowością.

Do stałego udziału w zajęciach festiwalowych zaprosił uczniów naszej szkoły dwa lata temu pracownik Wydziału Chemii UW dr Rafał Jurczakowski – absolwent naszego Liceum.

POKAZY1
POKAZY3
POKAZY4
POKAZY5
POKAZY6
POKAZY7