Relację z balów karnawałowych, które odbyły się w przedszkolach przy ul. Lilpopa oraz przy ul. Piłsudskiego, nadesłały panie Paulina Jarzynka i Monika Świderska.

W dniach 9 i 12 lutego w Przedszkolu Nr 1 oraz Przedszkolu Filialnym w Brwinowie odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka połączona z Balem Karnawałowym. Na scenie wystąpiły wszystkie grupy przedszkolaków. Swoim ukochanym Babciom oraz Dziadkom dzieci z radością i od serca ofiarowały laurkę skomponowaną ze swoich talentów: zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiersze, zatańczyły tańce. Niejednej babci i dziadkowi łza się w oku zakręciła, a z pewnością wszyscy patrzyli na te występy z uśmiechem, wzruszeniem i dumą. Po części artystycznej dzieci rozdały swoim bliskim własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły dziadków na poczęstunek przygotowany przez rodziców i przedszkole. Po udanych popisach recytatorskich i wokalnych oraz krótkim odpoczynku przyszła pora na bal. Oprawę świetlno-muzyczną zapewnił wodzirej Radek. Wszędzie rozbrzmiewały wesołe melodie i śmiechy. Nie zabrakło również wspaniałych popisów tanecznych. Barwne, fantastyczne stroje dzieci oraz dziadków świadczyły o tym, że duchem młodzi są wszyscy i niezależnie od wieku - gotowi na wspólną zabawę.

Składamy gorące podziękowania dziadkom za pokonanie nieraz bardzo dużych odległości, by być ze swoimi wnukami w tym niezwykle ważnym dniu. Z pewnością zostaną po nim dobre wspomnienia oraz pamiątkowe zdjęcia wykonane ręką, okiem i aparatem pana Mieczysława:) Dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy do nas za rok!

- Paulina Jarzynka, Monika Świderska

filia1
filia2
lilpopa-08
filia6
lilpopa02
lilpopa04
lilpopa09
lilpopa07

Sub galleries

Kultura i oswiataBack to Kultura i oswiata