Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego ogłasza Ogólnokrajowy Konkurs na Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Jego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Centrum Smolna zaprasza przedsiębiorców oraz osoby myślące o rozpoczęciu działalności gospodarczej na bezpłatne szkolenia.

Ministerstwo rozwoju Rolnictwa i Wsi oraz Główny Lekarz Weterynarii apelują do hodowców drobiu o zachowanie zasad bioasekuracji w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa grypy ptaków.

Ulotka

Rozporządzenie MRiRW z 20 grudnia 2016 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że od 11 grudnia 2016 r. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy.

Więcej informacji na stronie www.wkd.com.pl

Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenia, które odbędą się w grudniu 2016 r. Tym razem wśród tematów m.in. jak pozyskać środki na rozwój firmy, rozlicznie należnych składek, pomoc w trudnościach z ich opłacaniem.

 

Mieszkańcy powiatu pruszkowskiego mogą wziąć udział w organizowanych 2 grudnia 2016 r. bezpłatnych warsztatach  na temat „Pozyskanie nowej wiedzy oraz umiejętności z ochrony środowiska przy wykorzystaniu metody Design Thinking”.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenia, które odbędą się w listopadzie 2016 r. Tym razem wśród tematów m.in. jak pozyskać środki na rozwój firmy, pomysł na biznes, podatek VAT, zezwolenie na sprzedaż alkoholu.