autobus

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Łokietka w Owczarni od 1 do 7 czerwca br. (włącznie) przystanek autobusowy Owczarnia A. Jagiellonki na linii B9 Żółwin – Owczarnia – Żółwin i przystanek autobusowy Owczarnia Kazimierówka WKD na linii B9 Żółwin - Owczarnia - Żółwin i na linii B8 Brwinów Rynek - Podkowa Leśna – Żółwin – Owczarnia - Brwinów Rynek nie będą obsługiwane.

 

W związku z prośbami mieszkańców i potrzebą dostosowania czasu przejazdu autobusów do trasy linii, od 13 lutego br. będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy dla linii B8.

 

autobusW związku z przedłużającymi się robotami drogowymi z powodu warunków atmosferycznych zmienia się termin zamknięcia odcinka drogi ulicy Szkolnej w Żółwinie od szkoły do ulicy Granicznej, odcinek ten zostanie zamknięty od 15.02.2023 r., dlatego też od tego dnia autobusy linii B8 Brwinów Rynek - Podkowa Leśna - Żółwin - Owczarnia - Brwinów Rynek i B9 Żółwin - Owczarnia - Żółwin do przystanku Żółwin Szkoła i Orlik będą podjeżdżały ulicą Szkolną z kierunku ulicy Nadarzyńskiej.

 

Od 27 lutego 2023 r. na czas remontu ulicy Szkolnej ulega zmianie rozkład jazdy linii B9  Żółwin - Owczarnia - Żółwin.

Rozkład jazdy linii B8 obowiązujący od 13.02.2023 r.  - PDF

 

Mapa Komunikacji Autobusowej - PDF

Rozkład linii nr 17 Grodzisk Mazowiecki – Milanówek – Brwinów

Rozkład linii nr 60 Walendów – Nadarzyn – Pruszków PKP