Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 9 grudnia, będzie okazją do podsumowania działalności PARP. Polscy i zagraniczni przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, menadżerowie oraz eksperci z różnych dziedzin podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Udział jest bezpłatny, rejestracja nie jest wymagana.

Całodniowa konferencja rozpocznie się 9 grudnia o godz. 10:00, a zainauguruje ją Małgorzata Oleszczuk, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marvin Liao – inwestor, trener, doradca oraz mentor programów akceleracyjnych na całym świecie. W ciągu 6 lat pracy w funduszu nadzorował inwestycje w ok. 415 start-up’ów.

Jubileuszowe spotkanie PARP zostało podzielone na pięć bloków tematycznych, w których wezmą udział reprezentanci świata biznesu, administracji, nauki oraz specjaliści branżowi:

  • Blok I: Polskie startupy w drodze na szczyt. Czyli jak to robimy w Polsce i na świecie?
  • Blok II: Innowacje motorem rozwoju przedsiębiorczości. W jaki sposób innowacje napędzają biznes i dlaczego warto w nie inwestować?
  • Blok III: Ekspansja na rynki międzynarodowe. Doświadczenia polskich firm.
  • Blok IV: Strategie działań w obliczu trudnych sytuacji. Jak radzić sobie z nieoczekiwanymi wyzwaniami?
  • Blok V: Kompetencje: biznes tworzą ludzie. Jak zapewnić im rozwój?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

 

Forumprzed800x418
Forumprzed800x800
Forumprzed1200x900
Zaproszenie