Do 15 grudnia można zgłaszać do konkursu „Perły Mazowsza 2021” wyróżniających się na terenie gminy Brwinów przedsiębiorców oraz nominacje w dwóch pozostałych kategoriach – kultura i sport

Konkurs „Perły Mazowsza” obejmuje gminy powiatu pruszkowskiego, grodziskiego i piaseczyńskiego. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń kulturalnych lub ofert turystycznych w regionie, a także najpopularniejszych sportowców, kluby lub trenerów.
Warto przemyśleć, jakie osoby, instytucje lub wydarzenia z terenu naszej gminy zasługiwałyby na tytuł „Perły Mazowsza” oraz szerszą promocję w regionie. Pierwszym etapem konkursu jest zbieranie nominacji wśród internautów. Organizatorzy konkursu przewidzieli upominki dla zgłaszających, m.in. bony do Decathlonu, bilety do kina oraz weekendowe pobyty w hotelach DaSilva. Nagrodzone zostaną najciekawsze uzasadnienia.

Są dwa sposoby zgłaszania kandydatów do konkursu:
• wypełnienie online formularza na stronie www.perlymazowsza.pl
• pobranie formularza w postaci pliku PDF i przesłanie go albo w formie tradycyjnej do redakcji „Przeglądu Regionalnego”, ul. Jana Pawła II 29, 05-500 Piaseczno, albo jako skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin zgłaszania kandydatur upływa 15 grudnia 2021 r. Ogłoszenie ostatecznej listy nominowanych i rozpoczęcie głosowania nastąpi na początku stycznia.