Dzięki Państwa głosom już w 2022 roku będziemy mogli cieszyć się nową piękniejszą wersją ulicy Pszczelińskiej oraz wyświetlaczami prędkości przyczyniającymi się do bezpieczeństwa na drogach.


Mamy ogromną przyjemność poinformować, że wnioski zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza dotyczące zagospodarowania zieleni, wzdłuż ulicy Pszczelińskiej w Brwinowie i Otrębusach oraz ustawienia radarowych wyświetlaczy prędkości dzięki Państwa głosom zostały zakwalifikowane do realizacji. W związku z tym na ulicy Pszczelińskiej pojawią się nowe trawniki, nasadzenia, kosze na śmieci, donice oraz ławki. W gminie pojawią się także kolejne radarowe wyświetlacze: w Biskupicach vis – a- vis Strażnicy OSP, w Brwinowie przy ulicy Biskupickiej i Pszczelińskiej, w Domaniewie przy ulicy Baśniowej, w Kaniach przy ulicy Warszawskiej i w Otrębusach przy ulicy Warszawskiej. Prewencyjny system bezpieczeństwa na drodze będzie wyświetlał komunikat o prędkości z jaką porusza się kierowca i w zależności od sytuacji upominał o przekroczeniu dozwolonej prędkości informując o potencjalnej wysokości mandatu i liczbie punktów karnych.


Na drogach gminnych będzie bezpieczniej, a ulica Pszczelińska zyska nowy wygląda – to wszystko dzięki Państwa głosom. Dziękujemy!