Mazovia wznowiła organizację imprez sportowych. Cykl wydarzeń został zainaugurowany turniejem piłki nożnej w Lesznie, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1–3. Już w drugiej połowie października w Brwinowie w Szkole Podstawowej nr 1, w pasywnej hali sportowej, planowany jest turniej unihokeja grup mieszanych z klas 5–8.

Stowarzyszenie „Mazovia” zostało założone w 2004 r. przez siedem sąsiednich gmin zachodniego Mazowsza (Błonie, Brwinów, Leszno, Michałowice, Milanówek, Nadarzyn i Podkowę Leśną). Jednym z jego głównych celów jest współpraca międzygminna na rzecz sportu dzieci i młodzieży oraz artystycznej działalności przedszkolaków. W ciągu kilkunastu lat działalności stowarzyszenie zorganizowało ponad 120 imprez sportowych z udziałem ponad 10 tys. uczestników, którzy zdobyli łącznie ponad 4 tys. medali. Dyscyplinami, w których można się zmierzyć są: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, unihokej oraz tańce przedszkolaków.


Trzymamy kciuki za naszą drużynę unihokejową i powtórzenie sukcesu z lat ubiegłych. W 2019 r. Zespół Brwinów1 prowadzony przez trenera Arkadiusza Janiszka zajął I miejsce.


 Bieżące wyniki sportowe można śledzić na stronie stowarzyszenia pod linkiem: http://www.mazovia-sgzm.pl/