Gmina Brwinów już po raz kolejny weźmie udział w kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Tym razem młodsi mieszkańcy gminy Brwinów – uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych – będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym.


Konkurs „Jedźmy po zdrowie bezpiecznie” polega na przygotowaniu pracy plastycznej w dowolnej technice nawiązującej do tegorocznego hasła przewodniego tygodnia transportu – „Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie”. Powinna ona przedstawiać wymyślony bądź istniejący środek transportu, którym bezpiecznie i z korzyścią dla zdrowia można przemieszczać się w drodze do szkoły. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: klasy I-V oraz VI-VIII.

Pracę wraz z wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszenia należy przesłać w wersji cyfrowej (skan/zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie maila wpisując: „ETZT – konkurs” lub dostarczyć w wersji papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem „ETZT – konkurs” do Biura Obsługi Urzędu Gminy Brwinów (pok. 007, ul. Grodziska 12). Prace konkursowe można nadsyłać od 16 września do 24 września do godz. 14.00.

Przy ocenianie nadesłanych prac pod uwagę będą brane: zgodność z tematem, staranność i estetyka wykonania, a także kreatywność. Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dodatkową nagrodą będzie publikacja zwycięskich i wyróżnionych prac podpisanych imieniem i nazwiskiem, klasą oraz nazwą szkoły w Biuletynie Informacyjnym Urzędu Gminy Brwinów „Ratusz”, na stronie www.brwinow.pl, a także na gminnym facebooku fb.com/Brwinow. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 30 września 2021 r. na stronie www.brwinow.pl.

 

Regulamin i Karta Zgłoszenia [PDF]