29 sierpnia będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem Janssen (Johnson & Johnson). W Punkcie Szczepień Powszechnych w Brwinowie osoby chętne będą mogły przyjąć szczepionkę bez umawiania terminu.


Biała Niedziela w Brwinowie to okazja, aby szybko zaszczepić się przeciwko COVID-19. – Wszyscy tęsknimy i marzymy o przeszłości. Chcielibyśmy, żeby ta przeszłość jak najszybciej do nas wróciła, żebyśmy mogli się spotykać bez ograniczeń, spędzać czas wśród najbliższych... Żebyśmy mogli być razem, blisko siebie, powinniśmy się zaszczepić – mówi Sławomir Walendowski zastępca burmistrza gminy Brwinów.

Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Moczydłowskiego 2 będzie czynny w niedzielę 29 sierpnia w godzinach 9–18, a szczepionki będą podawane bez wcześniejszej rejestracji i umawiania terminu. Akcja adresowana jest do wszystkich chętnych, także osób spoza gminy Brwinów.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości sprawnego zaszczepienia się. W obliczu pojawienia się kolejnej jesiennej fali epidemii COVID-19 szczepienia to skuteczna linia obrony zmniejszająca ryzyko ciężkiego przechorowania i zwiększająca prawdopodobieństwo szybszego powrotu do normalności.