Mieszkańcy gminy Brwinów wciąż mogą zgłaszać uczestnictwo w konkursie na najbardziej dorodne warzywo lub owoc. Zabawa, w której zostaną przyznane atrakcyjne nagrody, trwa do 15 października br.

To już kolejna edycja tego, cieszącego się dużą popularnością, konkursu. Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Brwinów zachęca mieszkańców posiadających działkę lub grunty rolne, na których prowadzone są uprawy, do pochwalenia się okazami wyhodowanych owoców lub warzyw.
W ubiegłych latach zwycięzcy prezentowali okazałe pod względem wielkości, ciężaru czy objętości, dynie, kabaczki, buraki, ale też maliny i winogrona.


Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się poprzez złożenie formularza wraz z danymi kontaktowymi i krótkim opisem uprawy. Formularz jest dostępny do pobrania pod artykułem oraz w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12. Można uzyskać go również w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa przy ul. Kościuszki 4A pok. 12. Pracownicy referatu będą umawiać się z uczestnikami w celu obejrzenia zgłoszonego okazu w miejscu jego wyhodowania.


Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 15 października br. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne i praktyczne nagrody pozwalające na dalsze rozwijanie ogrodniczego hobby – sadzonki roślin, narzędzia ogrodowe itp. Pula nagród wynosi 1000 zł.

Zgłoszenie do konkursu – PLIK DO POBRANIA

Regulamin konkursu – PLIK DO POBRANIA