1 i 29 sierpnia będzie można w Brwinowie przyjąć jednodawkową szczepionkę przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji. To wyjątkowa okazja, gdyż punkt w hali sportowej działa tylko do końca wakacji.

Białe Niedziele 1 i 29 sierpnia to świetne okazje do zaszczepienia się przeciwko COVID-19. W tych dniach Punkt Szczepień Powszechnych w Brwinowie w Hali Sportowej przy ul. Moczydłowskiego 2 oferuje w godzinach 9–18 możliwość przyjęcia szczepionki bez wcześniejszego umawiania terminu. Akcja adresowana jest do wszystkich chętnych, a dodatkową korzyścią jest oferowany tylko w te dni preparat Janssen (Johnson & Johnson).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości szybszego i sprawnego zaszczepienia się.
– Dołączam się do apeli lekarzy: dbajmy o swoje zdrowie i o najbliższych. Tylko powszechne szczepienia mogą zatrzymać pandemię, zapobiec konieczności wprowadzania uciążliwych obostrzeń i dać nam wszystkim szansę na powrót do normalności, swobody podróżowania i bezpiecznego uczestnictwa życiu codziennym. – zachęca do skorzystania z Białych Niedzieli w Brwinowie burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Osoby chcące zaszczepić się w punkcie w innym terminie mogą umawiać się na wizyty przez ogólnopolską infolinię 989 lub stronę www.pacjent.gov.pl. Nadal można również dzwonić na bezpośrednie numery do punktu szczepień w hali sportowej: 22 308 88 99, 570 570 065, 570 570 069, 570 570 073. W innych dniach niż wspomniane niedziele można zaszczepić się tam szczepionkami dwudawkowymi Pfizer. Warto się spieszyć z decyzją, tak aby drugą dawkę szczepionki móc jeszcze przyjąć w brwinowskim punkcie, który działa tylko do końca sierpnia.