Spis przez Internet w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 daje szansę na atrakcyjne nagrody (w tym samochód). Wystarczy pobrać unikatowy kod potwierdzający samospis internetowy i do zarejestrować się w spisowej loterii. Termin zgłoszenia do loterii mija 7 lipca.

Udział w spisie jest obowiązkiem i należy go jak najszybciej wypełnić. Warto to zrobić przez Internet – skorzystanie z samopisu internetowego dostępnego na stronie https://spis.gov.pl/ daje prawo do udziału w loterii. Zgłoszenia do udziału w losowaniu nagród będą przyjmowane tylko do 7 lipca 2021 r.

Po wypełnieniu i zakończeniu formularza spisowego w aplikacji spisowej pojawi się pytanie o chęć uzyskania kodu uprawniającego do udziału w Loterii NSP 2021. Po wyrażeniu zgody można uzyskać unikatowy 10‑znakowy kod potwierdzający dokonanie samospisu. Kod zostanie też wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie udział w loterii i poprzez rejestrację kodu na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Dopiero w tym momencie kod będzie brał udział w losowaniu nagród. W ramach loterii odbędzie się jeszcze kilka losowań – ostatnie jest zaplanowane na 14 lipca. Warto się pospieszyć! Główną nagrodą jest samochód Toyota Yaris, po jednym aucie na każde województwo. Na uczestników czekają też karty przedpłacone o wartości 1000 i 500 zł. Będzie je można wykorzystać na zakupy w każdym sklepie akceptującym płatności bezgotówkowe.

Więcej informacji na temat loterii: https://loteria.spis.gov.pl/.