Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to nie tylko obywatelski obowiązek. Kto dokona spisu przez internet, ma szansę na wygranie samochodu osobowego i bonów na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł.

Osoby spisujące się przez Internet, zyskują szansę na wygranie jednej z wielu nagród. Nie warto czekać do ostatniej chwili. Po spisaniu się można pobrać unikatowy kod i zgłosić chęć udziału w loterii NSP. Do udziału w loterii wymagane jest posiadanie konta poczty elektronicznej (e-mail), na które wysyłany jest unikatowy kod.

Jak wziąć udział w loterii?

To proste:

- należy spisać się przez stronę spis.gov.pl

- po zakończeniu formularza spisowego, należy potwierdzić chęć uczestnictwa w loterii,

- należy pobrać i zachować unikatowy 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii,

- kod należy zgłosić na stronie loteria.spis.gov.pl w terminie od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r.

- transmisje online z losowań będą na YouTube i Facebook na profilach GUS.

Kto spisze się wcześniej, ma więcej szans na wygraną, gdyż będzie uczestniczyć w większej liczbie losowań. Osoby, które zgłoszą kod do loterii najpóźniej do 5 maja 2021 r. wezmą udział we wszystkich 7 losowaniach. Terminy losowań i szczegóły sprawdzisz w regulaminie dostępnym na stronie loteria.spis.gov.pl.

Nagrodami w loterii są bony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł. W losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca 2021 r., do szczęśliwców trafi 16 samochodów osobowych Toyota Yaris - po jednym dla każdego województwa. W losowaniu finałowym wezmą udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia. Informacje na temat loterii dostępne są pod numerem 22 871 99 21 (czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub na stronie loteria.spis.gov.pl. Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.