Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie prosi o oddawanie na nią głosów w internetowym konkursie organizowanym przez firmę Amica. Nagrodą główną jest remont szkolnej stołówki wart 80 tys. zł.

Mobilizacja internautów już nie raz przynosiła dobre efekty. Dowodem tego są wygrane w podobnych konkursach dwa place zabaw (w parku w Brwinowie i przy OSP w Żółwinie) oraz tysiąc książek, które trafiły do szkolnej biblioteki w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w ubiegłym roku. Tym razem o pomoc prosi Szkoła Podstawowa nr 1, która zgłosiła się do konkursu „Kolorowe stołówki”.

 

Główną nagrodą za największą liczbę głosów oddanych przez Internet jest modernizacja szkolnej stołówki o wartości 80 tys. zł. Jak zapewniają organizatorzy konkursu, zwycięskie szkoły zyskają zupełnie nową stołówkową przestrzeń: ożywioną kolorami, przytulną i przyjazną.

 

Po zarejestrowaniu się na stronie  www.kolorowestolowki.amica.pl można głosować na Szkołę Podstawową nr 1 w Brwinowie raz dziennie – aż do zakończenia akcji. Dodatkowo osoby, które w najbliższym czasie będą kupować sprzęt AGD marki organizatora, mogą zarejestrować ten zakup na stronie konkursu i dodatkowo powiększyć liczbę oddanych głosów. Konkurs trwa do 15 maja br.

Instrukcja głosowania (PPT)