banerOsoby, które chcą zostać rachmistrzami w zaplanowanym na ten rok narodowym spisie powszechnym, mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy Brwinów do 9 lutego 2021 r.

Narodowy spis powszechny odbywa się w Polsce co 10 lat i jest instrumentem gromadzenia informacji o sytuacji demograficznej, społecznej i ekonomicznej kraju. Podstawową formą będzie samospis internetowy przez aplikację na stronie Głównego Urzędu Statystycznego, jednak potrzebni są też rachmistrzowie, którzy zbiorą dane metodą wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego w sytuacji, gdy ktoś nie będzie miał możliwości spisania się przez internet.


Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Termin składania formularza – oferty kandytata na rachmistrza – upływa 9 lutego 2021 r.


Plik z ogłoszeniem naboru i formularzem do wypełnienia: https://bit.ly/3jd4dP6
Informacje: tel. 22 738 26 23 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.